| any_3631 a întrebat:

Cum e sa fi reprezentant oriflame? si cam cat iti ramane la 150 ei?

6 răspunsuri:
| erika13 a răspuns:

Este simplu sa fi reprezentant oriflame poti pune comenzi cand doresti tu si comanda min e 50 ron ai reduceri mari+cadouri, la 150 ron ai 23% reducere
250 ron ai 30% reducere
500 ron ai 40 % reducere
daca ai peste 16 ani poti incepe sa faci banii astept mesaj pe erika_fazekas@yahoo.co daca doresti sa te inscrii

| BarBye a răspuns:

Dacaa ai o factura de 150 de lei, ai reeducere de 23% adica 34.5, adica factura o platesti doar 115.5 lei :*

| x_7728 a răspuns:

E foarte bine. La 150 lei primesti 23% discount, adica 34. 5 lei >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eu, daca vrei un job ceva. da-mi add pe mihaitzza_sorin

| inscriereoriflame a răspuns:

E foarte avantajos sa fii reprezentant la Oriflame. Ai cele mai mari comisioane! Daca vreti sa va inscrieti intrati pe http://inscriereorif.no-ip.org E simplu si gratuit! Doar completati formularul de inscriere si va contactez eu imediat sa va ajut!

| VOLARE a răspuns:

Inscrie-te acum la Oriflame si beneficiezi de super reduceri de pret:

• Comanzi produse de 50 lei si platesti numai 38, 5 lei (23% reducere)

• Comanzi produse de 250 lei si platesti numai 175 lei (30% reducere)

• Comanzi produse de 500 lei si platesti numai 300 lei (40% reducere)

gabrielachiritoiu@yahoo.com