| AlaskaYoung17 a întrebat:

Ce face un reprezentant Oriflame?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vinde produse oriflame!

| Ωmega a răspuns:

Vinde produse oriflame

| GinoLANETTI a răspuns:

Economiseşti bani la comenzi datorită reducerilor generoase pe care le oferă firma şi a faptului că toate produsele primesc aceeaşi reducere.
Exemple:
La o comandă de 50 lei economiseşti 11, 50 lei (reducere de 23%);
La o comandă de 120 lei economiseşti 27, 60 lei (reducere de 23%);
La o comandă de 200 lei economiseşti 46, 00 lei (reducere de 23%);
La o comandă de 250 lei economiseşti 75, 00 lei (reducere de 30%);
La o comandă de 400 lei economiseşti 125, 00 lei (reducere de 30%);
La o comandă de 500 lei economiseşti 200, 00 lei (reducere de 40%);
La o comandă de 750 lei economiseşti 300, 00 lei (reducere de 40%);
Cheltuieli de transport şi ambalare foarte mici. Daca faci comanda pe internet sâmbăta sau duminica, o primeşti la un sediu al firmei şi o plăteşti la Banc Post ai cheltuieli 0 lei.
Ofertele pentru reprezentanţi primesc aceeaşi reducere ca şi produsele din catalog.
Nu eşti obligat să faci comandă cu valoare obligatorie şi nici nu eşti obligat să faci la două sau trei cataloage o comandă.

| Patriissia a răspuns:

Vrei sa devii reprezentant oriflame?

| Florentinaoriflame a răspuns:

Vinde produse prin catalog. Obtine discount intre 23% si40%, primeste cadori la inscriere, primeste cadouri la loialitate