| anonim_4396 a întrebat:

Cum este cand faci o comanda de la un reprezentant Avon? Trebuie cumva sa-i dau buletinul sau dau doar banii si imi aduce comanda?

4 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

D-ai comanda
Când ți a adus produsul, îl plătești
Daca e prin poștă, tot la fel, când îl aduce, plătești
Și da, la posta ai nevoie de buletin.
NUMAI la poștă.

| anonimaalee29 a răspuns:

Dai buletinul numai cand iei tu coletul de la posta.Altfel nu, nu are treaba buletinul.

| Uitdetine5 a răspuns:

Deci primesti comanda si ii dai banij reprezentatului Avon,
Cind esti reprezentant Avon atunci coletul il ei cu buletinul de identitate

| mariam01 a răspuns:

Daca vrei sa devii reprezentant ai nevoie de buletin pentru a te inscrie si apoi poti pune comenzi pe care le platesti cu ajutorul facturii care iti vine odata cu produsele.

Dar poti sa comanzi doar cateva produse la un alt reprezentant si el ti le aduce si tu doar ii dai lui banii.