| Grosariu_Adina_1997 a întrebat:

Vreau sa fiu reprezentant Avon si nustiu daca atunci cand primesti comanda sau cand o trimiti trebuie sa platesti din banii tai? Si cum trimiti comanda? La telefon?

1 răspuns:
| Avon053 a răspuns:

Buna,daca vrei sa te faci reprezentanta avon trebuie sa suni la 0735856209 sau sa trimiti un mail cu nr. tau la:sbastian. avon@yahoo.com.O sa plasezi comanda ori singura pe calculator, ori cu ajutorul liderului tau prin telefon, comanda trebuie platita in 14 zile de cand vine coletul.O zi frumoasa!