| IamJoKeR a întrebat:

Cum esti la epilare definitiva in zona inghinală?

Răspuns Câştigător
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Esti dezbrăcată. De obicei nu doare.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista epilare definitiva!
Cat timp faci sedintele de epilare, parul nu mai creste, dar imediat cum le-ai terminat, parul reaparae, fiindca parul este hormonal de copul nostru si cat traim, va creste.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ești dezbrăcat

| sammie a răspuns:

Într-un fel, dezbrăcat.

| 4evergentleman a răspuns:

Ca la nudiști

Răspuns utilizator avertizat
| IamJoKeR explică:

Am uitat sa specific ca nu sunt fata. urmeaza sa ma operez si trebuie sa scap de arul nedorit de pe picioare inclusiv inghinal ca fosta mea gagica ii placea sa am par acolo si mi-a dat cu lama in zona aia, cheala nu-i placea sa o vada

| AlexandraDanielaAlexa a răspuns:

Buna! In primul rand ar trebui sa stii ca epilarea definitiva, indiferent de zona de epilare, nu ar trebui sa doara. Aparatele laser cu tehnologii moderne, au un sistem de racire foarte performant si tot procesul este foarte usor de suportat. Eu recomand https://dermasoft.ro/ - este in Constanta pentru cei interesati. Rezultatele sunt uimitoare inca de la prima sedinta