| Alice23 a întrebat:

Cam cat cost o epilare definitiva cu laser in zona inghinala?
Funda big grin
P.S : Nu e pentru mine laughing

11 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Depinde la ce salon mergi, vrei ceva persistent si profesional fara urmari nasoale, trece de 100 de euro, anyway, nu e prea recomandat sa iti faci asa ceva, are multe repercusiuni in ceea ce priveste sanatatea.

| adelinna21 a răspuns:

Mai bine incearca epilare cu ceara.Cea cu laser nu atat de recomandata in aceea zona. Tinand cont ca este o zona sensibila si trebuie foarte sa faca multe sedinta si nici atunci nu va fi definitiva.

| Prose15 a răspuns:

60 euro

| Ericav_Andrei_1994 a răspuns:

Nu stiam ca exista. Si ce te scuzi ca nu e pentru tine nu este nici o rusine. Foarte tare asta cu epilare definitiva, serios.

| Alice23 explică (pentru Ericav_Andrei_1994):

laughing Chiar nu e pentru mine ..De ce mi-ar fi rusine laughing Eu am 14 ani rolling on the floor Era pentru sora mea... Poate am sa incerc pe viitor peste cativa ani buni

| papusica987 a răspuns (pentru Alice23):

Cat de tarziu.o sa ajungi maimuta pana atunci.
asta e intr-adevar rusinos.

| Alice23 explică (pentru papusica987):

Heloo voiam doar sa stiu cat costa! Nu mai sariti voi desteptii in **** mea cu detaliile de genu'!

| papusica987 a răspuns (pentru Alice23):

laughing ce vocabular ai, draguto:*

| Alice23 explică (pentru papusica987):

Imi permitwinking

| papusica987 a răspuns (pentru Alice23):

Mda...
nu ma cobor la nivelul tau.