| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Cum fac sa mi se ingroase firul de par? Am facut inot o perioada de cateva luni iar parul stand destul de mult in apa mi s-a subtiat firul de par, iar la radacina se vede urat..adica se vede pielea..imi mai dau cu ulei de ricin pentru ca mi-l face mai des.Dar altceva?

Răspuns Câştigător
| BWLoverlel666 a răspuns:

Nu te spala pe cap pentru ca samponul inlarura substante nutritive paruluo sa creascasi sa se ingrase.Sa stai si la soare

3 răspunsuri:
| BWLoverlel666 a răspuns:

Depinde cati an ai, de pe la 11-12 in sus o sa inceapa sa se ingrașe singur daca nu te speli pe cap, mie mi se ingrasa repede, trebuie sa ma spal odata la 2 zile pe cap

| BWLoverlel666 a răspuns:

Pai depinde de varsta, eu am 12 jumate si mi seingrasa parul repede daca nu ma spal pe cap 2 zile acum, la tine poate e altfel, nu te spala pe cap ceva timp, plus ca daca te speli pe cap samponul elimina substantele nutritive din par si nu il lasa sa creasca repede, daca ti se vede pielea capului, eu cred ca vrei sa iti creasca. Sta si la soare ca iti da vitamine esentiale pentru cresterea parului. Sper ca te.a ajutat

| BWLoverlel666 a răspuns:

Nu te spala pe cap, sampomul inlatura substantele nutritive din parul tau nu numai matreata, mie mi se ongrasa parul daca nu ma spal odata la 2-3 zile