| MyyyNamee a întrebat:

Cum fac sa scap de petele si punctele negre de pe fata.(remediu natural) Am cautat pe net si era cu o masca din miere, zeama de lamaie, ceai de musetel.Imi puteti spune mai detaliat cum se face. Vreau sa am un ten curat si impecabil. Va rog frumos

2 răspunsuri:
| crbogdan a răspuns:

Incearca asta este folosita si de vedetehappy
4 linguri de lapte si 2 de miere amestecale si apoi aplica o masca pe fata stai 15 minute si apoi spalate pe fata.Este o metoda naturista si foarte buna.

| madamme a răspuns:

Punctele negre se indeparteaza prin gomaj iar petele prin detoxifiere. Petele apar din cauza ficatului