| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de punctele negre in mod natural?

Răspuns Câştigător
| Makingston a răspuns:

O stiu de multi ani...
Storci o jumatate de lamaie, zdrobesti 2-3 aspirine si adaugi o jumatate de lingura de miere.
Le amesteci in asa fel incat sa iasa o pasta, ca o crema.
O aplici pe fata si te masezi cu ea lasandu-o aplicata cateva minute.
Iti curata tenul foarte bine.
Dupa poti aplica o crema pentru hidratare, o sa ai fata uscata de la acidul lamaii.

2 răspunsuri:
| Almássy a răspuns:

Renunta la zahar.zaharul imbatraneste groaznic. spalate pe fata cu sapunul Dove

http://www.ziare.com/......ar-1160273

| SElenaAlina a răspuns:

Iti faci de soua ori pe saptamana gomaj cu malai.E foarte bun...curata tenul perfect.