| danyka99 a întrebat:

vreau sa scap de punctele negre urgent.ma puteti ajuta? va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| rrroxy a răspuns:

Iti recomand masca de fata de la planet spa sau o lotiune astringenta tot de la planet spa se gasesc la avon(produsele)mentionez ca am avut aceeasi problema dar utilizand in mod regulat produsele am scapat.

| danyka99 explică (pentru rrroxy):

O sa incerc crede-ma! multumesc pentru raspuns.....pwp

2 răspunsuri:
| Diana769 a răspuns:

O metoda numita "scrubbing". Amesteca miere cu zahar maro, si pune pe zona unde se afla punctele negre. Maseaza timpp de 5 minute, apoi spala bine happy