| iubi_duby75 a întrebat:

Cum functioneaza autobronzantul? adica e ca fondul de ten ca atunci cand intri in apa {ex la strand} ti se duce tot de pe piele? sau cum? sau ramane in piele? cat timp trebuie lasat sa intre in piele?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu e ca fondul de ten, nu se duce la apa. Te dai cu el (de preferat seara inainte de culcare), iar cam in 4 ore (in care n-ai voie sa te uzi cu apa) se va vedea efectul final. Formeaza un fel de pelicula fina si rezistenta pe pielea ta de culoarea bronzului. Si efectul lui tine intre 4 zile si o saptamana, dupa care treptat incepe sa se duca si trebuie iarasi sa aplici crema autobronzanta pentru a avea bronzul uniform si frumos.
Bafta!winking

3 răspunsuri:
| teodoram a răspuns:

:-) Haa

| tyana a răspuns:

Autobronzantul este extrem de eficient, il folosesc de 2 ani fara probleme.Nu se duce imediat cum te speli, insa e important sa stii sa il aplici. Pielea trebuie sa fie curata si hidratata(te dai cu o crema de corp inainte de a aplica autobronzantul) si stai cateva minute pana sa te imbraci. E foarte eficient si sanatos. Cel mai rapid rezultat este dat de cel de la Gerovital(are aspect de bronz natural si efect imediat). Dar este bun si cel de la Garnier.

| marius5600 a răspuns:

Ai vazut cum functioneaza vopseaua de par cam la fel si cu asta. Oricum citeste instructiunile inainte. nu se duce cu apa