| Smile_5509 a întrebat:

Cum iese carminul sau henna pe par saten deschis?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Smile_5509 explică:

Si se ia repede?happy

| Sofia07 a răspuns:

Eu am folosit henna si am parul tot saten deschis. Depinde ce culoare iti alegi. M`am dat cu castaniu deschis. la mine dadea putin spre roscat iar la mama[are parul inchis la culoare] nu era nicio diferenta. Chiar mi-a placut

| Sofia07 a răspuns:

Eu fac baie de 3 ori pe saptamana si s`a luat destul de repede. Nu m`a tinut mai mult de o luna

| ZapacealaAa a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa te faci cu henna deoarece din cate mi-a spus coafeza mea nu mai prinde dua aceea nici un fel de vopsea