| sNukki a întrebat:

Cum imi pot da seama daca pantalonii sunt barbatesti? Pentru ca am o pereche de blugi negri cu talia joasa de la Redman Jeans si imi vin cam mulati... big grin dau funda

Răspuns Câştigător
| carpediem a răspuns:

Pantalonii barbatesti au slitzul (fermoarul) pe dreapta. Adica tragi fermoarul(nasturii) cu mana dreapta. Si la camasa e la fel.

2 răspunsuri:
| εʟεпα a răspuns:

Hei nu te mai uita dupa chestia asta oh go on. Daca iti plac ii ok. uite si tu acum pantalonii de femei ii poarta barbatii si invers. Deci nu conteaza.

| pisioi a răspuns:

Cei barbatesti au nasturele pe partea stanga happy