| Cezar30 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca sunt urat? Inainte nu prea ma interesa dar recent imi placea de o fata si cand am invitat-o in oras m-a refuzat fara sa ma jigneasca. Dar totusi... mia zdruncinat increderea in mine.

4 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Buna! Incep prin a-ti spune ca NICIUN om de pe planeta aceasta nu este urat, frumusetea este subiectiva, ce vad eu frumos, tu poate vezi urat, deci nu te supara daca un om te considera neatragator, sigur esti prin ochii altor fete.Acelei fete poate ii place de alt baiat sau pur si simplu nu simte acea chimie pe care tu o simti, nu are legatura cu frumusetea.Asa ca lucreaza la interiorul tau, citeste mai mult, documenteaza-te despre alte subiecte, asculta mai multe genuri de muzica, iesi pe afara si descopera orasul tau si incearca sa fii cea mai buna versiune a ta din punct de vedere moral, un baiat inteligent va atrage mai multe fete ca un baiat mediocru.Ai incredere in tine, asta atrage oamenii, daca n-ai incredere in tine, vei emana nesiguranta si oamenii nu se vor simti atrasi de tine.Mult succes si nu lua personal refuzul fetei, nu este capat de lume, cu siguranta alta fata si-ar dori sa o observi si sa vorbesti cu ea!

| William a răspuns:

Cum iti dai seama daca esti urat? Te uiti in oglinda iar daca iti place ce vezi inseamna ca nu esti urat. Daca nici tu nu suporti sa iti vezi fata inseama ca esti urat.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Urat esti doar daca vrei tu sa fii urat.
Ca sa fii frumos trebuie tu sa te accepti pe tine insuti asa cum esti.Nu trebuie sa te iei dupa opiniile si parerile altora. Look at me i'm a duk and i'm handsome. How about you?