| eu_stie_tot a întrebat:

Cum imi pot da seama daca sunt urat? Inainte nu prea ma interesa dar recent imi placea de o fata si cand am invitato in oras m-a refuzat fara sa ma jigneasca sau alcv. Dar totusi... mia zdruncinat increderea in minesad

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Pai din punctul meu de vedere esti frumosbig grin, daca tu esti cel de la vatar...happy poate ca fata are alte preferinte sau poate ca'i place de alt cineva, nu te mai stresa atatawinking.

14 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Iti spun eu... nu esti urat!

| Betty18 a răspuns:

Tu vorbesti serios sau doar ai nevoie sa iti spuna cineva cat esti de dragut!?
iti zic eu ca daca esti cel din poza esti super dragut:X:X:Xehe... bunaciunesmug:devil)
poate ca acelei fete ii placea de altcineva foarte mult si sincer nici eu daca mi-ar fi placut de altcineva ff mult(sau sa iubesc) nu as accepta sa fiu cu un baiat fie el miss universlaughing

succes

| Ana a răspuns:

Da nu esti urat tongue

| rozalia25 a răspuns:

Daca esti cel din poza nu esti urat deloc. Fata poate avea ceva pe suflet (vreo problema in familie, nu o lasa tata, sau e si ea amorezata de altcineva). Ca sa cuceresti o fata pe bune, mai intai trebuie sa-o cunosti si sa stii ce e in sufletul ei. Mai intai deveniti prieteni si abia apoi o inviti in oras. Nu uita ca de la inceput sa-i dai semne ca o placi (complimente, o floricica, etc) ca alfel va intelege doar amici. Si fi atent la reactiile ei: te place, nu te place, profita cumva de tine?

| roxy_5007 a răspuns:

Ce frumix esti daca esti cel din poza

| pinkpanther_4414 a răspuns:

Poi... uita-te in oglinda... daca iti place ce vezi inseamna ca esti frumos... daca nu iti place cum ar putea placea la cineva, daca tu nu esti multumit de tine insuti.Capul sus toti suntem frumosi intr-un fel sau altulhappy

| ramonna a răspuns:

Daca te refuza fetele la intalniri asta nu inseamna ca esti urat si de-asta te refuza, probabil poate au pe altcineva, sau le place de altcineva... fa-ti si tu freza cu gel, imbraca-te misto, da-te cu o tona de parfum, si ai sa vezi ca o sa ai mai mult succes...

| adria_1732 a răspuns:

Barbatii nu trebuie sa fie frumosi ci inteligenti si seducatori succes

| maybetoday a răspuns:

SALUT! ei bine dupa parerea mea esti destul de simpatic, rs la intrebarea ta nu am dar te ajut in alt mod, ai incredere in tine, si sa o faci de mai multe ori, adica sa o inviti pe domnita de mai multe ori, in caz ca te refuza iar si iar ar trebui sa o intrebi de ce iti rs astfel...deci bafta! Fiecare din noi este frumos! Fii pe pace va fi totu bine!

| Letytzy@ a răspuns:

Esti simpatic. dar poate ea prefera alt gen de baiat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca unele fete/femei se indragostesc de ce ee inauntru nu de invelish [hee hee]?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care esti tu, cel din dreapta? adorabil!

Răspuns utilizator avertizat
| nauna a răspuns:

Nu esti pe gustul ei; esti dragut happy