| iSmile a întrebat:

Cum imi pun flesh in ureche? adica. sa arate cam asa http://i.imgur.com/sMQGf.jpg
Nu`l vreau foarte mare.il vreau cam cat e in poza
Stiam ca se baga nu stiu ce chestii in gaura urechii pentru a o mari. dar nu stiu exact ce :D
va rog ajutati`ma dau fundita :D
P. s. doare? :-s daca da cat de tare? si in cat timp se vindeca?

3 răspunsuri:
| tudyzor a răspuns:

Gandeste-te doar ca peste ani o sa regreti.

| Vellamo a răspuns:

Ai nevoie de acele chestii numite expandere sau taper.Le iei intr-o anumita functie 1, 6mm; 2. 00mm; 3. 00mm etc, pana la marimea dorita, dupa ce iti maresti gaura cu expander-ele iti poti pune flesh tunnel sau plug. ^^

| Anna_karin_1998 a răspuns:

Iti bagi un cercel deflsh de la cel mai mic la cel mai mare te opresti la marimea pe care o vrei pui primul cercel si il ti 2 saptamani te doare mai tare de cand cand iti faci gaura. Dar gandeste-te ca atunci cand te sitiresti de el se duce prin taiere iti tai urechia prin operatie