| Incarcare a întrebat:

Hei. Nu stiti de unde as putea cumpara cercei gen flesh. Dar nu flesh, ca doare, nu vreau as imi bag flesh. Sa arate ca un flesh cam de 10mm. Dar sa fie normal, sa nu-mi mareasca gaura. Dau funda happy!

2 răspunsuri:
| Coraline14Dnb a răspuns:

Daca vrei, eu le fac hand made.
Adica din fimo mi le-am facut pe toate si astfel am putut sa-mi maresc singura dimensiunile sau sa-mi fac modelul preferat. expandere spirala/con / fake flesh / flesh gol / plugs :3. si imi scrii daca doresti.(piinku_17xd)
Mna, la mine e 5 lei unul laughing indiferent de marime etc.

| Incarcare explică (pentru Coraline14Dnb):

Mersi, dar mi-am bagat deja flesh in ureche, flesh real laughing.Dar daca o sa vreau ceva mai special, o sa apelez la tine :*