| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut, TPU!
Vreau sa-mi fac gaura-n ureche.
Cat de tare doare?

Răspuns Câştigător
| Dragos1314 a răspuns:

Pai depinde daca o faci tu sau altcineva.
Daca o faci tu asigura-te ca ai dezinfectat zona (spirt), iar dupa dezinfecteaza si obiectul cu care faci gaura (ac).
Cel mai simplu e sa-ti pui cercel la un salon specializat in asa ceva( o sa foloseasca un fel de pistol)
P.S: Daca o faci tu, fa-o repede ca altfel te doare mai tare.

3 răspunsuri:
| ĎĮĐĬ a răspuns:

Pot sa zic ca nu doare aproape de loc, insa depinde si ce cel care iti face gaura. Inainte sa ti-o faca iti amorteste si dezinfecteaza urechea, atat cat sa nu simti nimic, apoi iti baga cercelul in timp ce iti face gaura, asa ca nu o sa simti durerea de doua ori. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți găurești lobul urechii, fiind amorțit, nu o să simți mai nimic.

| Chimied a răspuns:

Depinde,cel mai bine e sa iti faci gaura la un centru autorizat.Bafta