| mikyana a întrebat:

Cum imi pun un tatuaj temporar
?

Răspuns Câştigător
| MrSpooky a răspuns:

Iti iei o punga de pufuleti cu tatuaje
instructiunile le gasesti pe spatele cartonasului cu tatuajul

9 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Cu apa

| Andarock a răspuns:

---> Trebuie sa te duci la un magazin de facut tatuje specializat in asa ceva!
---> Deoarece daca`l faci tu, atunci este posibil sa ti se infecteze acel loc unde ai fi dorit sa-ti fie tatuajul!

---> Sper ca te-am ajutat! :::

| Cherry a răspuns:

Te duci la saloanele de tatuaje si le spui sa-ti faca unul temporrarhappy

| BroascaCuElice a răspuns:

Dc nu iti faci unul permanent?

| BroascaCuElice a răspuns:

A ok atunci fa'ti unu temporar:]

le poti cumpara de pe net si arata fix ca cele permanente si trebuie doar sa dai cu putina apa pe el si rezista o saptamana:]

Răspuns utilizator avertizat
| mikyana explică:

Johnny am 10 ani

| Bloody7777 a răspuns:

Il lipesti cu salivarolling on the floor)

| mirstef a răspuns:

Eu am gasit un fel de magazin in care ti-l deseneaza pentru o luna nu mai stiu exact unde...sunt facute cu o subst care se pune si la permanente dar nu e permanent... sper ca te-am ajutat