| Iulissa a întrebat:

Cum iti dai seama ce vei deveni cand esti mare? scuzati de categorie!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In timp ce cresti si faci liceul apoi dupa ce-l termini te hotarasti ce vrei sa faci in viata (sa fii o persoana cu o calificare mai importanta) sau poti alege varianta scolii profesionale, studii minime 10 clase numai ca salariul variaza (in functie de postul de munca). Multi se gandesc de mici ce vor sa ajunga in viitor, altii mai tarziu.

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Asta trebuie sa-ti doresti tu de cand esti mai mica ca sa stii pe ce drum sa mergi

| SamSon a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seaca ce vei devenii.viitorul ti-l faci cu mana ta 50% noroc + 50% cum vrei tu

| WeaponGirl a răspuns:

@caroliflorin,vorba asta nu mai este valabila in Romania,are parte cel prost,cu bani si cu pile, pentru ca unu ce invata bine, care termina 2 facultati, dar nu are parinti bine pusi, tot prin strainatate ajunge sa lucreze, cam asa sta treaba la noi...

| CaroliFlorin a răspuns:

In functie de carte. Vorba aia: "Cine are carte, are parte".