| SteveEO a întrebat:

Ce ai face daca Dan Diaconescu ar deveni presedinte? Eu m-as sinucidelaughing ! Dau funda pentru cel mai coplex raspuns! ( ma scuzati de categorie, dar e cea mai vizitata ).

Răspuns Câştigător
| Zapacitaaaa a răspuns:

Acuma sa fim seriosi, romanii sunt prosti da nici chiar asa laughing Diaconescu presedinte, sa ne fereasca Dumnezeu sa iasa presedinte
Are noroc ca sunt unii batrani care cred in vrajelile lui care nu se vor realiza niciodata.
Eu cred ca as pleca din tara, ca asta sigur o sa aduca tara si mai rau decat e acum din cauza lu Basescu asta!

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

Eu aş fugi din ţară. Dar oricât de proşti ar fi românii, nu cred că se va ajunge până acolo.