| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot ascunde cosurile si acnea, cu machiaj(sunt baiat)...

Răspuns Câştigător
| KimDinca a răspuns:

Daca ai acnee ar trebui sa consulti un medic dermatolog sa ti dea anumite creme, tratamente pe care trebuie sa le urmezi ca sa scapi in timp si va dura cv; daca nu ai asa multe le poti astupa cu fond de ten.

| anonim_4396 explică (pentru KimDinca):

Cu pudra nu merge? big grin

| KimDinca a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai depinde de cate bubite ai. daca ai mai multe merge si cu pudra happy

6 răspunsuri:
| AnonimusGirl a răspuns:

Watch this;)
http://www.youtube.com/watch?v=TBZgKOqnPFs
produsele care le foloseste sunt destul de scumpe... daca vrei mai cauta pe yt "makeup for men"

| ionut888 a răspuns (pentru AnonimusGirl):

Buna! Imi poti spune te rog, unde pot gasi produsele din clipul respectiv? tks!

| TheBlackSwan a răspuns:

Cu pudra doar nu merge! laughing Incearca un corector in nuanta pielii tale si peste poate putina pudra. Dar aplica doar pe zonele unde ai cosuri nu pe toata fata ca o sa se vada ca esti facut cu fond de ten si nu cred ca vrei astawinking.

| PapusaDeMetal a răspuns:

Pai, daca nu te poti duce la dermatolog sa te consulti, trebuie sa te dai cu fond de ten pe tenul' tau si pudra pe tenul dauwinking Ps... Pudra acopera destul de multbatting eyelashes