| a întrebat:

Cum pot da comanda la avon fara sa fiu reprezentant?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

E foarte simplu. In orice clasa este cel putin o reprezentanta Avon,mereu in cautare de clienti. Imprumuta catalogul ei, te hotarasti ce vrei sa cumperi, apoi ii spui ei ce comanda doresti sa faci. Ea va comanda, va primi pachetul, pe care ti-l va inmana, in schimbul banilor.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contactand un reprezentant. big grin

| Isabella95 a răspuns:

Daca ai pe cineva care este reprezentat faci comanda. Reprezentantii cu asta se ocupa.

| Alecsandra95 a răspuns:

Doar daca ai pe cineva care este reprezentat.

| tudorviorel a răspuns:

Vezi ca au o promotie pe net cauta avon lasi datele de contact si te cauta ei

| HinaOnBike a răspuns:

Roaga un prieten care e reprezentant si iti comanda el/ea.

| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

Ii spui unui reprezentant ceea ce vrei si ti-l aducetongue

| oana1312 a răspuns:

Poti incerca sa ii spui unui reprezentant de avon. sau intra pe siteul official www.avon.com si cauta acolo :)