| anonim_4396 a întrebat:

Poti face o comanda de pe site-ul Avon chiar daca nu esti reprezentant? URGENT!

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Doamna aceea are dreptate, nu poti face comanda daca nu esti reprezentantă avon, deoarece ai nevoie de un cod de identificare pe care numai cei de la avon ti l dau, in momentul in care te inscrii la ei. Dar m ai exact ce anume vrei de la avon? Nu trebuie sa fii inscrisa poti lua din anumite magazine sau centre comerciale care au standuri avon, daca esti din Bucuresti, gasesti in magazinul Bucur Obor raion cu produse de la avon, sunt chiar două astfel de locuri unde se vind produse avon, si mergi la doamnele alea le spui ce cauti si daca au il i ei pe loc, dar sa stii codul produsului. De unde esti? Multumesc.

| CristinaSNC a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze, nu sunt din Bucuresti.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristinaSNC):

De unde esti?

| Kenya a răspuns:

Eu am comandat si nu sunt reprezentat, acum mult timp.
Trebuie sa iti faci cont : http://www.claudia09avon.eu/......i-comanda/

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Normal ca poti, oricine poate comanda de la Avon, daca are cont pe site.laughing

| Amegadaisuki a răspuns:

DAaaa

| PinkPanther001 a răspuns:

Da poti sa comanzi chiar daca nu esti reprezentant. Uite cum: https://www.avon.ro/cum-sa-cumperi/

| Bmth_Emi_1996 a răspuns:

Normal ca se poate, doar suni la numarul de telefon, eu am fost reprezentanta avon 3 luni. happy

| CristinaSNC a răspuns (pentru Bmth_Emi_1996):

Eu vreau sa fac comanda de pe site-ul lor, pentru ca in catalog nu mai are ceea ce vreau eu. Si doamna la care faceam comanda de obicei mi-a spus ca nu pot sa imi comand eu pentru ca nu sunt reprezentanta.

| Bmth_Emi_1996 a răspuns (pentru CristinaSNC):

No, ei doar vor sa te faca sa devii reprezentant fiindca acum au nevoie...
Sincer comanda din catalog, pentru ca pe site is si excroci, chiar daca nu are ce vrei, fixeaza-ti ochii pe altceva.

| CristinaSNC a răspuns (pentru Bmth_Emi_1996):

Deja m-am obisnuit mult cu respectivul produs, nu prea vreau altceva... :/

| Bmth_Emi_1996 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Imi pare rau, dar vei optine cam greu...