Întrebare recomandată | AndiCismas a întrebat:

Cum pot elimina punctele negre de pe fața fara sa imi ramana semne?

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

La un salon cosmetic buna unde ti se fac fac extractii si ingrijire acasa dimineata si seara.

| Katie1356 a răspuns:

Cel mai ok ar fi sa mergi inainte de toate la un dermatolog, pentru ca sigur iti va recomanda ceva potrivit tenului tau.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Te duci in IDM si ti cumperi masti sa nu te mai chinui sa ti le faci acasa ...si acolo gasesti N masti sauuuu gasesti foarte multe "retete" pe Google.

| wowmentol2 a răspuns:

La dermatolog dar daca vrei acasa fara semen cu pasta de la pixwinking

| Crysthina a răspuns:

Buna! Uite eu ce fac pentru ca sa imi dispara punctele negre(am gasit pe net) pun pasta de dinti pe periuta de dinti si frec si efectul este WOW! Iti recomand!