| aminaaa999 a întrebat:

Cum pot face ca sa nu ma doara asa tare cand ma epilez cu epilatorul? Cand ma epilez pe maini si picioare e o durere suportabila dar vreau sa incerc sa ma epilez si inghinal dar mi-e foarte frica de durere... Ceva sfaturi? Va rog sa nu-mi recomandati ceara sau alt mod de epilare.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu știu dacă suporți, eu nu suport și pe picioare și mâini mă fac fără probleme. Inghinal folosesc doar lama. Epilatoru mi se pare chiiiiiin

| darrio2007 a răspuns:

Daca vrei sa fii jumulită peste tot, suporti.