| GiovannyGrandiossu a întrebat:

Ce parfumuri va plac fetelor? Sau sa spuna baietii cu ce parfum le place sa se dea tovarasele lor. Avon & stuff nu are rost sa le enumerati, numai ceva mai serioase.

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cool water - Davidoff
Promesse - Cacharel
J'adore - Christian Dior

21 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Parfum d&g la lune este preferatul meulove struck

| yellowalien a răspuns:

Ultraviolet by Paco Rabanne :X il ador...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc!

kratos
| kratos a răspuns:

Davidoff Cool Water, Escada Moon Sparkle, Eternity For Women Calvin Klein.

| JeSa a răspuns:

Parfumul de la Zara.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Clive Christian No. 1 :]]

| Pisiii :x a răspuns:

Pur Blanca :X

| Andra_5221 a răspuns:

Chanellove strucklove struck E adorabillove struck

| Dianna a răspuns:

Armani Black Code love struck =pe~

| anca2903 a răspuns:

Armani Code si Ange ou Demon

| Raluca_2845 a răspuns:

Hot Couture-Givenchy, Amor Amor-Cacharel, Pure Poison-Christian Dior, J`Adore-Christian Dior, Gucci Rush, Davidoff Cool Wather, Euphoria Pour Femme-Calvin Klain, Jean Paul Gaultier Classique Femme.

-astea sunt parfumurile de care nu m-as putea lipsilove struck

| noname_6708 a răspuns:

Chanel 5:X

| 31957319 a răspuns:

Avon & stuff nu are rost? Mai tu...
Putin vad ca, cunoasteti adevarat brand-uri.
Nimic de : Baccarat?, sau No. 5 Chanel?
Ralph Lauren, Paco Rabanne,
Nu verificat tiraju parfumului cand il cumparati? Daca scrie?
25 000 000, Ala il numiti tare?

| biBBi a răspuns:

Pfff...
Parfumuri-Treselle, Little Black Dress, Little White Dress, Pur Blanca, Kylie Minogue, Naomi Campbell, Island Vibe, Going Puma, Chanel, Sweet Years.
Si mai sunt spray-uri: BU, Blue Rush, Lady Speed Stick.winking

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Naomi Campbell- cel mai tare :X:*

| nekane a răspuns:

Nina Ricci-Ricci Ricci, Calvin Klein-Euphoria+ Eternity, Bvulgari -Omnia.

| craciunitza_7057 a răspuns:

Incearca in parfumerii hermes elixir de merveilles sau eau de merveilles asteapta notele de baza este superb dupa parerea mea

| natalya a răspuns:

Armani code, paco rabbane si lacoste

| AlinaPodar251 a răspuns:

Buna!
Mie imi place, chanel no.5, mademoiselle, lancome la vie est belle, dar acest parfum https://www.parfumescu.ro/......ml-tester/ mi se pare incredibil. l-am mirosit in mall, a fost dragoste la prima vedere, dar nu dau niciodata pe el 1400 lei asa ca l-am achizitionat in varianta tester si nu mi se pare mare diferenta, poate doar de pret :)). persista undeva la 10-12 ore ceea ce e mai mult decat de ajuns.

| byby_2268 a răspuns:

Angel ou demon givenchy, Armani code, j'adore dior, Chanel coco mademoiselle in special asta 8-> il ador http://www.beautyarena.ro/......emei-50-ml

| shadow_7826 a răspuns:

Cele de la naomi campbell mi se par suuper dragute. gen cat deluxe, cat deluxe at night. christina aguilera inspire.