| AnneBre a întrebat:

Cum pot face sa imi creasca parul mai repede? Am fost azi sa ma frizez dar ma slutit frizerita si nu stiu ce sa fac acum!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maseaza scalpul cu ulei de ricin si lasa-l sa actioneze in jur de 30 de minute-o ora,dupa care spala-te pe cap cu sampon, de doua ori, si clateste bine.Fa lucrul acesta o data sau de doua ori pe saptamana.

4 răspunsuri:
| Zendayya a răspuns:

Inainte sa te speli pe cap aplica ulei de ricin si asteapta aprox. 20 min apoi clateste bine. funda?

| chelie91ptm a răspuns:

Ulei de ricin cu amestec de galbenus de ou

| Adry_1174 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin

| bibizsuzsi a răspuns:

Poti incerca uleiul de ricin in combinatie cu ulei de masline si oua.Amestecul asta iti poti aplica cam de 3 ori pe saptamana sau de cate ori te speli si il lasi cat mai mult asa.