| Mihaa12 a întrebat:

Stiu ca suna tare airuria, dar am auzit ca daca iti schimbi frizerita parul iti creste mai repede laughing)! [ Da, si eu rad laughing ca nu cred dar nu am ce face si vreau sa stiu thinking ] E adevarat?hee hee

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu e adevarat. Se zice ca o anumita coafeza poate avea, sau nu "mana buna". Adica unii sustin ca le creste parul mai repede cand se tund la X decat daca se tund la Y pentru ca X are mana buna. Asa se zice. Nu stiu daca e adevarat sau nu dar parca mi s-a intamplat si mie o data dupa ce m-am tuns la una sa-mi creasca parul foarte repede. Dar sigur e doar o mare prostieoh go on Gandeste logic. nu are cumhee hee

| MMihai a răspuns:

Dar am auzit ca daca iti schimbi frizerita parul iti creste mai repede = tu erai bărbat și făceai sex cu frizerița?

| poppies a răspuns:

Eu de 2 ani ma tund singura mereu.Numai asa imi creste parul repede si plus ca nu gasesc o frizerita pe gustul meu.happy.

| danielahopes a răspuns:

N nu e adevarat est eu minciuna!laughing

| Neimportant a răspuns:

Nu este adevărat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa am auzit cica depinde de mana care te tunde:d

| Lavinia_4225 a răspuns:

Doamne inca din astea nu am auzitlaughing)

| chocolate_3765 a răspuns:

Nu cred ca este adevarat desii un mic sambure exista acolo.Depinde se modul unei persoane de a taia firul de par unele il taie intr-un anumit fel,instinctual, nu ca ar stii vreo tehnica anume, astfel incat parul creste mai repede.