| Sara2 a întrebat:

Cum pot indeparta parul de pe fata? mi-a crescut puf pe obraji (dar este foarte proeminent) il decolorez dar tot se vede, e ok epilarea definitiva? sau ce alte metode bune stiti? sa nu fac vreo prostie

2 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Epilarea definitiva este cam cea mai buna solutie. Poti sa folosesti si benzile de ceara speciale pentru parul facial. In timp ii subtiaza radacina si rareste parul.happy

| Roby_Roby_1996_FqqI a răspuns:

Ai putea sa folosesti crema epilatoare dar posibil sa iti creasca mai mult si sa fie mai proeminent iar eu sugerez epilarea definitiva dar daca nu, ai putea incerca dupa cum am spus prima data, si sa faci asta regulat dar ai grija la efecte secundare caci pielea se poate irita!