| AsinedxD a întrebat:

Epilarea definitiva chiar e definitiiva sau va creste la loc parul? Este cineva care a incercat?

Răspuns Câştigător
| ruxi1728102 a răspuns:

Nu este chiar definitiva. dupa 3-4 ani apar alte fire:d
nu am incercat desi m-ar incanta sa scap de chin, dar costa destul de mult.si ai nevoie de ceva mai multe sedinte sa scapi de tot parul'...iar rezultatele depind de intensitatea culorii firului de par si de stadiul de viata in care se afla radacina

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu exista epilare definitiva. Parul creste iar daca ar fi asa cum zici tu asa nu m-as barbieri niciodata.

| Andarock a răspuns:

Normal ca parul va creste la loc.
Trebuie sa te epilezi saptamanal ca parul sa nu-ti ma creasca asa de des.

| BloodPrison a răspuns:

Nu exista

| FyfyFrancy a răspuns:

Buna! Parul va creste la loc, dar peste 5-6 luni si cate 3-4 fire nu foarte multe! Si eu am incercat!

| iloveunicorns a răspuns:

Parul creste la loc crede-ma happy

| Logout a răspuns:

A incercat mama mea anul trecut, e o prostie! adevarul e ca nu iti creste parul, insa 2-3 fire mai sunt. F :*

| Anonimaaa_6055 a răspuns:

Nu am incercat, dar am auzit ca tine cativa ani.

| bufarina a răspuns:

Nu e definitiva. chiar daca e cu laserul. parul creste incontinuu. chiar si dupa ce mori, parul continua sa creasca. deci in cel mai bun caz, parul creste mai greu.

| Anto_5679 a răspuns:

Eu stiu ca iti creste la loc in vreo 3-4 ani...intr si tu la un salon

| Ioana1996_3609 a răspuns:

Din cate stiu, nu creste. daca e cea cu acele raze. eu nu am incercat.

| nicolas22 a răspuns:

Nuti fie frica creste iartonguetongue