| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot realiza si eu aceasta "coafura"? Am vazut-o la multe celebritati.
Am gel, fixativ, spuma de par, etc.

http://www.lyla.ro/......diu_10.jpg

Răspuns Câştigător
| diana_6879 a răspuns:

Trebuie sa fii tuns ca catalin botezatu adica pe lateral mai scurt si pe crestet mai lung si apoi iti faci cu gel sau cu spuma in sens opus in care iti creste parul iti treci mana prin par si gata freza. oricum cand o sa fie gata o sa arate fain. bafta multa si te chis in freza. funda?

1 răspuns:
| Escape a răspuns:

laughing e simplu thinking cred ca o poti realiza in 2 minute... pai in fata trebuie sa il ai mai lungut si foloseste doar spuma happy si gata