| LonelyGirl15 a întrebat:

Cum pot s-o conving pe mami sa ma lase sa ma inscriu la yves roche?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Pai ii spui motivul pentru care vrei...cum am facut si eu, eventual spune-i ca ii dai si ei din cadourile pe care le primestilaughing

2 răspunsuri:
| buhaha a răspuns:

Te pot inscrie eu la avon pentru ca sunt coordonatoare, produsele de la yves roche nu sunt foarte cunoscute in schimb cele de la avon a auzit toata lumea de ele, si ii poti da si mamei tale din produseca presupun ca nu ai peste 18ani nu?
trebuie sa te inscrii pe numele unui parinte. uite nr meu si adresa 0767058182 sau073950 sau buha_andreea86@yahoo.com

| LonelyGirl15 explică:

Nu vreau sa ma inscriu la avon sau oriflame eu vreau la yves roche