| alexafetitadolce a întrebat:

Cum pot sa copiez poze de pe hi5? funditawinking

Răspuns Câştigător
| JHFAK a răspuns:

Deasupra tastelor de control (sageti) ai un buton (PrInt Screen Sys Rq ). Mergi la pagina respectiva, apesi butonul. Mergi la programul ``Paint`` apesi tatele Ctrl +V. Imaginea apare.Salvezi.Deschizi imaginea si decupezi cu un program cat mai simplu de folosit poza respectiva.Salvezi.
Fundita.

5 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
În dreapta sus la tastatură scrie PrtScn SysRq și după te duci la Paint, Edit, Paste, Save.
Baftă!

| ana_8023 a răspuns:

Tools->Page infhiroMedia si iti alegi din lista aia de linkuri care iti apare acolo.trebuie sa se termine linkul in 02tongue. funda?

| yoo23 a răspuns:

Right click pe poza si alege: ''salveaza imaginea ca'' sau '' save image as''. Depinde daca e in romana sau engleza.

| Stefania3001 a răspuns:

Buna. Cea mai sigura motiva pe care o folosesc si ei si care merge este sa pui pozele la profil si sa dai click dreapta pe ele alegand"salveaza"(e cam complicat dar merita). Fundabig grin

| Eyleen a răspuns:

Pai in primul rand deschizi pagina cu poza pe care vrei s-o copii. Apoi apesi pe tasta PRINT SCREEN care sa gaseste deasupra tastelor cu cifre langa Scroll Lock pe urma deschizi o pagina in paint si dai la EDIT si pe urma Paste
si pe urma cred ca te vei descurca