| roxy_8649 a întrebat:

Buna TPU cum fac sa copiez poze de pe net

fundita:*:*:*

6 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

1. Click dreapta si apesi pe '' save photo as'' sau '' salveaza imaginea ca''

2. Daca nu merge fa print screen happy

| Mauve a răspuns:

Click dreapta si Save as.

| Papi171 a răspuns:

Daca sunt poze cautate pe google spre exemplu, poti da click dreapta pe poza si copy, sau poti sa-ti iei de pe net un program de "furat"...parca se numea snagit...sau asa ceva; oricum, vezi tu cum faci. daca mai ai vreo intrebare poti sa mi-o puiwinking

| Papi171 a răspuns:

Daca sunt poze cautate pe google poti da click dreapta si copy...iar daca sunt poze pe net, de pe site-uri, poti sa le "furi" cu un program care se numea parca snagithappy...succes:*

| Chhrisss a răspuns:

Clik dreapta p posza copy sh apoi paste... daca la astA t refeeri:*

| lav_5349 a răspuns:

Daca nu le poti descarca instaleaza-ti pe pc windows 7[in cazul in care nu-l ai instalat] si ai in bara de start un pogram prin care poti decupa imaginile.adica...deschizi prog ala si ti de blocheaza totul si tu poti sa copii doar ce vreibig grin programul se numeste Snipping Tool! sper ca ti-am fost de ajutor! pup...:X