| EuTeAjutÎnPermanenta a întrebat:

Cu pot sa copiez link-ul unei melodii de ex? sau a unei poze?

Răspuns Câştigător
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Click dreapta pe link, dai copy si apoi click dreapta din nou si dai paste acolo unde vrei sa il copiezi.

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Dai clic dreapta cu mausul apoi iti apare un tabel mic in care scrie undeva copiaza dai click acolo si apoi dai click cu ctrl si cu V deci amandoua odata si il pui unde doresti! pa.

| madapostolache a răspuns:

Dai click pe adresa de sus. apoi click dreapta copy,. apoi click dreapta paste unde vrei tu sa le pui.(e mai usor asa big grin)