| MiKKi2000 a întrebat:

Cum pot sa devin mai frumoasa? Niste trucuri mici? Ceva? Va rog dau fundita.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești frumoasă așa cum ești!
Pa, pa.

| RazzyFUnik a răspuns:

Fiind u insuti... restul e trecator... vrei sa fi iubita pentru sex sau pentru ceea ce esti?

| lovebitesforever a răspuns:

Iata cateva sfaturi simple, dar de efect: fii increzatoare in tine si in puterile tale, mergi cu capul sus, si zambeste mereu! Viseaza, iubeste, distreaza-te, caci viata e scurta! Fii mereu amabila, si asa vei parea garantat frumoasa. Este un sfat mai pretios decat orice creme, ori tratamente ciudate.