| aliali2000 a întrebat:

Cum pot sa devin o fata cat de cat frumoasa?

4 răspunsuri:
| b0denN a răspuns:

Prin felul tau de a fii!

| KatlynKim a răspuns:

Fiecare persoana este frumoasa in felul ei. Cine ti-a spus tie ca nu esti frumoasa?
Dar daca totusi vrei o schimbare la aspectul tau fizic eu zic sa iti tonifiezi corpul: sa faci zilnic cateva abdomene sau sa alergi. Sa ai grija de parul si de tenul tau. thinking Si nu prea stiu. Daca puneai mai multe detalii probabil puteam sa te ajut mai mult.

| munteanmaria a răspuns:

Poti sa iti faci o schimbare de look alte haine alta frizura alt comportament

| Tequilla2340 a răspuns:

Incearca sa faci cat mai multa miscare, mananca mai multe fructe si legume ca sa ai un corp frumos si la haine eu zic sa te mai uiti prin reviste de moda.la fata sa nu iti dai cu fard sau cu font de ten sau cu rimel, nu ai sa devii mai frumoasa.