| AoiChan a întrebat:

Cum pot sa-mi fac parul sa fie mai lucios?(nu e vopsit)...

Răspuns Câştigător
| deniedaccess a răspuns:

Incearca sa aplici masca cel putin o data pe saptamana, poti folosi una din comert sau poti sa iti prepari tu, pui un ou si il amesteci cu cateva lingurite de ulei de masline si zeama de lamaie inainte sa te speli pe cap aplici masca naturala pe parul umed si o ti 30 de min apoi ultima clatire o faci cu apa rece atat cat poti si il lasi sa se usuce natural, sper ca te-am ajutat, la mine functioneaza! funda?happy

3 răspunsuri:
| AoiChan explică:

Ooooobig grinbig grin mersi mult! o sa incerc.

| deniedaccess a răspuns (pentru AoiChan):

Nu ai pentru ce...imi spui daca functioneaza!happy si eu mersi pentru funda!

| AoiChan explică:

N-ai pentru ce big grin