| ezo a întrebat:

Cum pot avea parul mai lung si mai lucios?

2 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

NOname de mai jos.nu a zis bine
de la uleiul de masline parul parca e unsuros
iar daca te duci la salon til taie si iti cresc dar tot deterioratehappy
eu zic ca pentru luciu trebuie sa folosesti crema de par numita Silicone hair cream moisturizes and shines de la mon platin... Iar ATENTIEEE: ULEI DE RICIN! DE LA farmacie in jur de 4 LEi...creste parul si la fel si genelehappy.
funda?

| BuBuLetS a răspuns:

Parul ca sa-l ai mai lucios iti recomand:

Masca cu ulei de masline si galbenus e super! Ti-o recomand! Eu o tin pe par cam 25 de minutewinking.

Iar ca sa ai parul lung :
1. Du-te la un salon de infrumusetare pentru a iti taia varfurile deterioatoare, ele dau un aspect destul de neplacut parului, dar vei avea impresia ca parul tau nu mai creste.

2. Iti recomand sa te speli la par cat mai des posibilwinking.

Cam atat big grin.

Numai binewinking!