| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb culoarea la par fara sa mi-l vopsesc? astept raspunsurile voastre multumesc...

Răspuns Câştigător
| daniella9805 a răspuns:

Am auzit ca exista ceva sampon pe care trebuie sa il pui in samponul tau pentru a te spala si pentru a iti si colora parul in acelasi timp...din pacate acea culoare se duce dupa cateva spalari
oricum sper ca ti.am fost de ajutor
te pup scumpa:*

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cu hena sau cu nuantator.

| sunshine_5685 a răspuns:

Daca vrei sa il mai deschizi la culoare,poti sa te limpezesti dupa ce faci baie cu ceai de musetel, iar pentru a-l inchide la culoare, ceai din frunze de nuchappy

| AnneMarriie a răspuns:

Cu spray de par colorant!happy