| sexyangel11 a întrebat:

Cum pot sa scap de brunetul din par fara decolorare?

4 răspunsuri:
| Amy_9572 a răspuns:

Incearca cu apa oxigenatahappy (dai pe par mai multe zile la rand) si nu arde nici parulhappy

| Pisiiceel a răspuns:

Daca vrei sa ti-l deschizi la culoare foloseste ceai de musetel, sau lamaie. Chiar merge tongue

| sexyangel11 explică:

Sunt vopsita brunet de un an cu recital preferance de la l`oreal si nu stiu cum sa scap de culoare pentru ca e foarte puternica

| sexyangel11 explică:

Apa oxigenata cred ca arde parul m-am gandit sa-mi iau praf decolorant si sa-l pun in apa calduta cand ma spal sau sa bag putin praf in vopseaua de par