| Iuulia1 a întrebat:

Cum pot sa scap de burta? Am un aparat care emite vibratii, este bun daca il folosesc? sau scopul e doar sa transpir in acea zona?

4 răspunsuri:
| istoleyourcandy a răspuns:

Incercarea moarte n-are! Eu zic sa il incerci, iar daca nu merge fa abdomene.

| oana2508 a răspuns:

Am avut si eu aparat; incer nu da randament insa ce te asigur ca da, sunt exercitiile fizice care pun in lucru muschii abdominali

| mmihaelaa a răspuns:

Fa abdomene

| cri489 a răspuns:

Trebuie sa faci miscare sa faci sport, nu sa stai pe scaun si sa iti faca masaj...asta nu te face sa scapi de burta trebuie sa faci alergari...