| CiufulitaSaSaturatDeMuste a întrebat:

Cum pot sa scap de cearcane?
Ceva "leacuri babesti"?

Răspuns Câştigător
| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Dormi mai multwinking

3 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Eu folosesc anticearcam de la oriflame si sunt foerte multunita:*

| onasis1961 a răspuns:

Trebuie sa iei 350gr. de miere,150gr. aloee ,150gr.lamaie.Aloea si lamaia le treci prin masina de tocat carne.Intrun borcan cu capac filetat amesteci toate ingredientele si mesteci zilnic timp de 10 zile.Dupa aceia seara inainte de culcare dai pe fata si asteptei sa se usuce .Dimineata te speli pe fata numai cu apa rece si sapun.Bafta!

| Love_6750 a răspuns:

Pai sunt diferite creme pentru asa ceva