| cristeaflaviurafael a întrebat:

Ce leacuri babesti mi-ati recomanda sa scap de acnee?-funda

Răspuns Câştigător
| nutzic a răspuns:

Am si eu probleme cu acneaa, si nu iti recoman leacurile babesti...dar totusi, incearca Zynerit, Poţi sa te dai pe coşuri cu IOD adica cum este Verde de briliant ( zilionca) numai ca ea este galbena coşurile foarte repede se usuca şi dispar.
Soluţie de bicarbonat de sodiu, lăsat să stea puţin pe faţă, apoi se şterge.E şi abrazivă, îndepărtează grăsimea şi lasă pielea fină.
Foloseste doar pe acele cosuri un amestec de miere si scortisoara pe care sa il lasi sa actioneze peste noapte.
nu au un rezultat mare..si nu se vede efectul foarte rapid, asa ca te sfatui sa mergi la un dermatolog! sper ca te-am ajutat.

| cristeaflaviurafael explică (pentru nutzic):

Mersi v-oi incerca imi dai adresa ta de mess te rog sa mai vorbim acolo? sau daca ai facebook

| nutzic a răspuns (pentru cristeaflaviurafael):

Http://www.facebook.com/duca.ionella, poftim facebook-ul meu;)

| cristeaflaviurafael explică (pentru nutzic):

Mersi

| cristeaflaviurafael explică (pentru nutzic):

Nu merge

9 răspunsuri:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Intra pe seitul,, Miere si scortisoara- o combinatie incredibila,,. Dupa 2 saptamani de aplicare a retei scapi de acnee pentru totdeauna. Verificat.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru cristeaflaviurafael):

Placerea a fost de partea mea sa te ajut

| cristeaflaviurafael explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

Nu ai adresa de mess sa mi-a dai te rog?

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru cristeaflaviurafael):

Maxycretzu@gmail.com