| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scap de celulita, nu sunt grasa pentru varsta mea dar nu stiu din ce cauza mi-a aparut... funda

Răspuns Câştigător
| lya18 a răspuns:

Celulita apare mai ales din lipsa miscarii. Deci daca vrei sa mai scapi de ea, fa ceva spor sau ceva mai usor, dans si o sa vezi ca dispare, din cate am observat e temporar apare dar daca faci ceva in sensul asta o sa-ti dispara. O alta cauza poate fi retentia de apa. mananca sanaatos! si multe lichide, succes

5 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

O prietena foloseste ceva care am uitat cum se numestelaughing
Adica atunci cand face dus isi da dusul la presiune maxima si da cu apa rece pe picioare, ca si cum s-ar masa. Iar dupa, isi da cu apa calda la pres. maxima. Mi-a spus ca are efect. Incearca, dar iti recomand sa faci asta cat timp mai e vara, sa nu racesti!

| Poinsettia a răspuns:

Miscare multa.

| mfbluu a răspuns:

Celulita apare din cauza lipsei de miscare pentru 2-3 saptamani incearca sa faci mult sport : role, sa alergi, bicicleta etc. si ai sa vezi cum celulita va disparea... funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna seara, va pot ajuta sa va rezolvati aceasta problema.
pentru contact va las telefonul meu 0722. 408. 799 sau 0765. 484. 034 sau e-mail sodolescu_gheorghe@yahoo.com

| maya1311 a răspuns:

Cati ani ai? e grav? eu de exemplu fac exerciti, abdomene, exerciti p scari etc!
ast funda!