| AndreeaSexyGirl a întrebat:

Cum reusesc sa scap de colaceii de pe burta, si celulita in cel mai scurt timp?
Nu sunt foarte grasa si slabesc foarte repede... am 1.63cm si 57kg...sunt pufoasa. dar. nu stiu ce sa fac sad

Răspuns Câştigător
| Xennofull a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci dupa 6 seara. renunta la ciocolata si alte dulciuri... si fa niste abdomene si niste exercitii pentru zonele in care doresti sa slabesti! happy
dar nu mai manaca seara!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| N0NameForY0u a răspuns:

Pai incepe sa tii o dieta nu foarte severa si fa muuulte abdomene o sa vezi ca in 14 zile o sa se vada efectul.(si eu am incercat). Noroc!

| Denis_7019 a răspuns:

De colacei poti scapa dandu-i la sarmani si de celulita poti scapa daca faci sport mult.happy

| deea222 a răspuns:

Fa sport si nu mai manca seara:d

| SoulHeart a răspuns:

Incearca sa faci 100 de abdomene pe zi, mai exact cate 15-20 o data cu pauza de 1 minut-2 intre ele.In cateva saptamani o sa vezi ca da rezultate.

| ankastefania09 a răspuns:

Sportul cred ca e cea mai buna modalitate. big grin