| Bojthe a întrebat:

Cum pot sa slabesc 5-6 kilograme?
Cate kilograme ar trebui sa am la inaltimea de 1.56?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Dacă ai un corp solid trebuie să ai 56 kg, dacă ai un corp normal trebuie să ai 46 kg.
Evită grăsimile, prăjelile, dulciurile şi băuturile acidulate.
Nu lua mese la ore târzii. Mănâncă salată, grătar de pui, multe fructe şi legume.
Mergi la sală sau la alergat, cu rolele, cu bicicleta, etc.
Succes!

12 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Ar trebui sa ai in jur de 50 kg. Daca vrei sa slabesti fa sport.(volei, baschet, inot, tenis)

| mirciu1234 a răspuns:

La inaltimea asta ar merge 40-45-50 kg. Nu te-as sfatui sa aci sport caci dupa aia iti va parea rau ca vezi ca slabesti vine mama cu o ciocolata si ai facut sport de geaba, nu manca multa paine nu manca dulciuri si nu t da cu parfumuri deoarece toxinele se acumuleaza in piele si te vei ingrasea plus inbolnavi.

| AnonimulxD112 a răspuns:

Poi alergii dimineata si seara happy 2-3 km. :*
O dieta acceptabila puppy dog eyes
Sii sport zilnic puppy dog eyes la Fel inante de alergat 10-15 min:*
Cam pana in 50. happy

| Bojthe explică (pentru AnonimulxD112):

Pana in 50 ce? laughing
Obosesc si nu pot alerga 3 km straight face

| AnonimulxD112 a răspuns (pentru Bojthe):

Pt inaltimea de 1.56 trebuie sa ai pana in 50 de kg. :*
sau macar 1-2km puppy dog eyes faci pauze. puppy dog eyes

| Bojthe explică (pentru AnonimulxD112):

Ideea e ca vreau un abdomen plat

| FlorinPx a răspuns:

Pai cate kg trebuie sa ai la 1.56? Pai kg-urile ti le alegi tu incat sa arati cat mai bine nu? Sa slabesti? Alergare..Mult sport
Funda?

| minonAA a răspuns:

Nu manca seara. Poti sa bei o cana cu lapte sau o cana cu ceai.Alearga seara.Pai la inaltimea ta ar trebui sa ai 46 de kilogramehappy

| mikutamimi a răspuns:

Depinde si de varsta.

| Bojthe explică (pentru mikutamimi):

15 ani. Vreau sa scap de burtica laughing

| AnonimulxD112 a răspuns (pentru Bojthe):

Mananca cereale si alearga fa miscare happy

| mikutamimi a răspuns (pentru Bojthe):

50-fata 55-baiat