| pirla a întrebat:

Cum pot sa slbesc in zona picioarelor? ESTE URGENT! Funda:*

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Dieta + sport!
Nu e fizica cuantica, serios! Nu mai sta toata ziua la pc sau in pat, misca-te, plimba-te, danseaza, urca scari, mergi la bazin, mergi cu bicicleta, rolele. Zilnic.
Nu mai mananca fast food, dulciuri, patiserie, prajeli, grasimi si slabesti cat vrei tu.

| kiri11 a răspuns:

Exercitii intensive pentru picioare zilnice de cel putin 30 min! Alergare ridicari pe varfurile degetelor (seriix20 de 4-5x).

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Fa genoflexiuni du-te la sala la masaj!

| TheKataGirl a răspuns:

Cauta thin legs workout pe youtube. cand gasesti unele buine, chiar functioneaza

| BiancaBibii02 a răspuns:

Alearga mult, du-te la sala

| florinelu123 a răspuns:

Pune-ti niște folie de plastic pe picioare, fa multe genoflexiuni și aleargă mult

| Ioana_Madalina_1994 a răspuns:

Mergi la sala si alearga mult!