| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de bubitele aparute pe picioare din cauza epilarii?

7 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Ai putea sa te epilezi seara ca dimineata sa nu mai ai acele bubite, asa ar fi cel mai bine. Daca totusi nu poti, ai putea sa te dai apoi cu alcool medicinal, asta numai daca te depilezi cu lama.

| MMihai a răspuns:

Vorbește cu un medic dermatolog!

| Antonia90 a răspuns:

Eu dupa epilare ma dau cu crema de corp, iar dupa cateva ore bubitele dispar.

| teiube a răspuns:

Daca ai bubite banuiesc ca te epilez cu aparatul da cu o crema calmanta oarecate si trece nu e mare scofala si eu ma fac aparatul iar upa ma dau cu o crema

| Stappj a răspuns:

Buna`!
Foloseste o crema hidratanta si revigoranta dupa epilare.

| Lynna a răspuns:

Foloseste o crema hidratanta pentru picioare.

| lolly a răspuns:

Dureaza 1 zi. se numeste iritatielaughing astepti.